У Львові на туристичних об’єктах встановили понад 80 QR-кодів

18 жовтня 201056530

Вперше у Львові на туристичних об’єктах встановлено інформацію у вигляді QR-кодів (двовимірних штрих-кодів), яку можна зчитати з об’єкта за допомогою мобільного телефону. Уже понад 80 із 200 об’єктів мають такі наліпки. Про це 18 жовтня на брифінгу повідомила начальник управління туризму Львівської міської ради Оксана Сидор.

За її словами, вперше в Україні, саме у Львові з’явилися такі наліпки, за ініціативи бізнес-середовища.

"Інформація розміщена у вигляді QR-кодів (двовимірних штрих-кодів), які несуть в собі інформацію про об’єкт. Інформацію може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню абонент може занести в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити за веб-лінком, надсилати смс-повідомлення та інше. З’єднання з Інтернетом потрібно тільки у тому випадку, якщо в мітці закодовано посилання на сайт. Але якщо мітка містить текстову інформацію, то текст буде безпосередньо відображатись на екрані мобільного телефону. Це дасть змогу індивідуальному туристу без додаткових зусиль орієнтуватися в місті, отримати базову інформацію про туристичні об’єкти та послуги Львова. Ініціатором інформаційних міток є Туристичний Рух Львова", - зазначив співвласник мережі концептуальних авторських ресторанів "!Фест", представник Туристичного Руху Львова Андрій Худо.

За його словами, у цих мітках буде коротка інформація про те, які архітектурні пам’ятки розташовані у місті.

Як зазначив професійний гід, кандидат історичних наук, що наповнював мітки інформацією, Ігор Лильо кожна мітка вміщає 180 знаків інформації про будинок чи архітектуру. На трамвайних зупинках – мітка нестиме інформацію про розклад. Мітки нанесені на пам’ятки архітектури, церкви, музеї, розміщені в аеропорту, залізничному вокзалі, на трамвайних зупинках, а також у закладах харчування. Львівська міська рада долучилася лише наданням дозволів, всі решта коштів отримано від бізнес-структур Львова (ресторанів, готелів тощо).

Як запевнив ZAXID.NET один з організаторів, аналітик компанії "Pro.mova" Алім Алієв, програму, яка може зчитувати цей код можна безкоштовно скачати (вбудована вона є лише у смарт-фонах та телефонах, які вийшли після 2006 року). "QR-код – серед світових трендів. І те, що Україна має цей тренд, говорить про рівень країни", - зазначив Алім Алієв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук