У Львові на відкритий Олімпійський урок очікують близько 3 тис. учасників

10 вересня 20137540
Олімпіада

12 вересня о 12.00 в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у Львові відбудеться відкритий Олімпійський урок для учнів 4-7 класів загальноосвітніх шкіл, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

З 11.30 в приміщенні цієї однієї з найкращих спортивних баз України (СКА, вул. Клепарівська, 39-а) будуть відкриті експозиції та стенди дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова.

На спортивно-мистецькому святі будуть присутні уславлені спортсмени Львівщини, чемпіони та призери Олімпійських ігор, представники влади та спортивної громадськості. А учні загальноосвітніх шкіл разом зі своїми педагогами зможуть на трибунах манежу спостерігати за виступами спортсменів Львівщини та показовими тренуваннями вихованців ДЮСШ з багатьох видів спорту (акробатика, спортивні танці, волейбол, хокей, боротьба, бокс, фехтування, художня гімнастика, легка атлетика, фрісбі, велосипедний та мотоциклетний спорт) й матимуть змогу записатися у спортивні секції та поспілкуватися з олімпійцями. Загалом організатори очікують до 3 тисяч учасників на цьому Олімпійському уроці.

Активно проводитимуть Олімпійський урок та Олімпійський тиждень і на Львівщині. У містах та районах області заплановано проведення спортивних свят, вікторин, майстер-класів, показових тренувань, змагань за участю провідних спортсменів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів. Цьогорічні заходи на Львівщині будуть присвячені також і Року Івана Боберського.

Нагадаємо, торік у грудні у двох львівських школах відбувся олімпійський урок, який провів багаторазовий чемпіон, відомий спортсмен Сергій Дребот.

Довідка

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків та гуманістичних ідеалах олімпізму, а також на виконання доручення віце-прем’єр – міністра України К.І. Грищенка №25660/1/1-13 від 18.07.2013 до листа Національного олімпійського комітету України від 07.06.2013 №665-НК та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в суспільно-громадському житті Львівщини голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук підписав доручення за № 98/0/6-13 від 9 серпня ц.р. щодо проведення в області спортивно-масових та освітньо-виховних заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук