У Львові на вул. Клепарівській-Раппопорта модернізують транспортні шляхи

СуспільствоОльга Красько, 20 червня 20145130

Сьогодні, 20 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про розробку генерального плану території, обмеженої вулицями Клепарівською, Базарною, Броварною та Раппопорта у Львові.

Як розповів ZAXID.NET директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів, на території, обмеженій вулицями Клепарівською, Базарною, Броварною та Раппопорта, сформувалась незручна транспортна розв’язка, і для зручності мешканців її потрібно змінити.

«Теперішні дороги сформувались історично всередині XVIII ст., пропускна здатність та радіуси повороту не відповідають сучасним вимогам. Крім того, абсолютно не вирішені пішохідні зв’язки, багато автомобілів паркуються», – пояснив Павлів.

Також на цій території розміщене колишнє єврейське кладовище та низка об'єктів різних форм господарювання. Тому для захисту своїх інтересів у міську раду звертались представники комерційних структур, які знаходяться поряд, а також Представництва Американського об'єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу.

«Нам потрібно зважити інтереси всіх ініціаторів, власників та всіх, хто має відношення до цієї ділянки, саме тому ініціатором та замовником детального плану є Львівська міська рада, а не якась окрема структура», – наголосив Павлів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук