У Львові на вул. Одеській аварійний дах може впасти перехожим на голову

СуспільствоВіталій Кубліков, 17 квітня 2015, 21:05 828 1

На вул. Одеській у Львові шмат бляхи нависає прямісінько над входом у під`їзд будинку. Понеділкова (13 квітня) негода ще більше розбурхала хитку конструкцію, яка і без того ледь трималася. Та навіть останній буревій не зворохобив місцевих комунальників.

«Записано в жеку, але ніхто нічого не робить, ніхто не реагує. А в будинку багато маленьких дітей», – бідкається мешканка вул. Одеської, 15 пані Оксана.

Жеківці ж кажуть, що вперше чують про цей дамоклів меч. Тож головному інженерові особисто показуємо місце, яке мало б бути принаймні обгороджене стрічкою.

«До мене не надходила жодна скарга, а якби надійшла, то треба винаймати вишку і знімати то все. Це складно і дорого», – зазначила головний інженер ЛКП «Граніт» Галина Стасів.

Натомість голови районів запевняють, що моніторять свою господарку після понеділкового шквального вітру. Бо пам`ятають і більші негоди. Зараз взялися за аварійні дерева.

«За останні роки аварійних дерев багато зрізали, це і наші працівники ходять обстежують, і мешканці повідомляють, коли зауважують такі. Під час цієї негоди в нас зламало одну ялинку, також впала черешня», – запевнив голова Франківської райадміністрації міста Руслан Кандибор.

Вимагати відшкодування моральної і матеріальної шкоди можна і треба, кажуть юристи. Аби не списали чиюсь недбалість на нещасний випадок. В Україні гроші можна повернути або ж добровільно, або примусово через суд. Та сподіватися, що це буде швидко, не варто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук