У Львові надрукували першу партію спеціальних проїзних квитків

5 серпня 201135384

У Львові надрукували першу партію трансферних квитків для проїзду у радіальних маршрутах. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Нагадаємо, з 15 серпня підставою для проїзду 4 радіальних маршрутах - №1а, №3, №5 та №11 – будуть трансферні квитки.

«З 15 серпня в місті курсуватиме 4 радіальні маршрути, які матимуть у центрі визначені трансферні зупинки. Маршрут  №11 курсуватиме так, як і зараз – від ТЦ «Кінг-Крос» до пл. Різні, №5 – від Санта-Барбари і буде скорочений до пл. Різні, №3 – з Рясне-2 і теж скорочений до пл. Різні і №1а – від Галицького Перехрестя і до пл. Різні - пл. Галицької – вул. Підвальна. Останній маршрут рухатиметься по колу: в напрямку до центра їхатиме по пр. Свободи, а у зворотному – по вул. Підвальній. Нагадаємо, на цих маршрутах курсуватимуть автобуси великої вмістимості. Інтервал їх руху складатиме 5 хв.», - розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус.           

У цих 4-х маршрутах діятиме спеціальний проїзний квиток. За одним таким квитком можна буде здійснити 2 поїздки у двох окремих радіальних автобусах.  Крім того, проїзні квитки матимуть забарвлення відповідно до кольорового зонування міста – це допоможе городянам швидше зрозуміти головні принципи руху нової транспортної схеми міста. Зараз ЛК АТП - 1, яке обслуговуватиме радіальні маршрути, отримало першу партію трансферних квитків.

 «Такий квиток буде дійсний для двох поїздок у цих радіальних автобусах. Тобто, до прикладу, мешканець зможе приїхати з Сихова до центру і тут пересісти на інший автобус, до Рясне-2 чи до Галицького Перехрестя. Вартість квитка складає 2 грн, тобто за дві поїздки пасажир платитиме 2 грн. На квитках буде зазначена дата і номер маршруту. Відповідно до кольорового зонування міста, квитки, в залежності від транспортної зони, матимуть відповідне забарвлення. Придбати їх можна буде у водія автобуса. При пересадці у інший автобус водій вилучатиме квиток. Скористатися квитком для проїзду у одному автобусі, тобто, до прикладу, приїхати у центр і повернутися тим самим маршрутом назад, буде неможливо», -  повідомив директор ЛК АТП – 1 Орест Гриньків.


Зразок квитків

Нагадаємо, 19 серпня у Львові відбудуться громадські слухання щодо проекту рішенню про затвердження нової маршрутної системи громадського транспорту загального користування у Львові. Ознайомитися з новою маршрутною системою Львова можна на сайті Львівської міської ради. Відповідно до нової маршрутної мережі у місті курсуватиме 6 радіальних та 40 хордових маршрутів. Хордові маршрути проходитимуть від периферійних районів до центра міста (обслуговують автобуси середньої місткості), а радіальні з’єднуватимуть периферійні райони міста (обслуговують автобуси великої місткості).Поетапно маршрутну мережу планують впровадити до кінця цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук