У Львові нагородили нових Почесних Амбасадорів

Міський голова привітав 8 фіналістів, яких обрали Почесними Амбасадорами на 2018-2020 роки

СуспільствоОльга Гринько, 22 листопада 20186750
Відбулася урочиста церемонія нагородження Почесних Амбасадорів

У четвер, 22 листопада, у BankHotel відбулися урочистості з нагоди обрання Почесних Амбасадорів Львова на 2018−2020 роки. Міський голова привітав 8 фіналістів програми. За вагомий внесок у розвиток Львова Андрій Садовий вручив переможцям відзнаки Почесних Амбасадорів Львова.

Почесними Амбасадорами Львова на 2018−2020 рр. стали:

Олександр Будяков — керівник напрямку розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні;

Оксана Линів — головна диригентка Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац, ініціаторка Lviv MozzArt;

Орест Зуб — блогер, онлайн підприємець;

Тетяна Васильківська — голова правління громадської організації «Всеукраїнське Братство бджолярів України»;

Ірина Сенюта — завідувачка кафедри медичного права Львівського медичного університету ім. Данила Галицького, президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України»;

Оксана Потимко — виконавча директорка Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю — УСІ»;

Юрій Рашкевич — заступник міністра освіти та науки України;

Андрій Базилевич — професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Усі фото прес-служби ЛМР

Комісія відбирала фіналістів Програми за такими критеріями: тісний і тривалий зв’язок із Львовом, успішність у ділових колах, лідерські здібності: наявність команди, послідовників, авторитет та хороша репутація у своїй галузі, публічна упізнаваність, висока моральність, особиста участь в організації та проведенні конференцій.

«Для мене велика честь бути сьогодні тут разом із вами. Насправді, амбасадори — особливі люди. Ви робите те, що мав би робити міський голова, і це для мене велика честь. Ви — мудрі, талановиті, і представляючи місто у світі, у різних містах — ви віддаєте себе. Ви навіть до кінця не розумієте, яку надзвичайно велику справу ви робите для міста Львова, для розвитку нашого міста. Ми вас шануємо. Ми з вами усі будуємо наше успішне місто, а будуючи Львів, ми будуємо Україну. Я би дуже хотів, щоби така сама атмосфера, таке взаєморозуміння, підтримка, яка є у нас у Львові, панувала в нашій Україні», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Мені дуже приємно співпрацювати з усіма вами. Наша основна діяльність пов’язана із індустрією ділової гостинності. Власне, сама індустрія ділової гостинності дає великі можливості для розвитку міста і території, і є таким ключем для успіху, для ефективної реалізації можливостей. Власне, конференціндустрією є Програма Почесних Амбасадорів Львова», – зазначив директор Lviv Convention Bureau Андрій Павлів.

До слова, програму Почесних Амбасадорів Львова було започатковано у 2015 році. Її метою є виведення міста Львова на світовий ринок у сфері ділового туризму із залученням допомоги впливових осіб зі званням «Почесний Амбасадор Львова», які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції міста як гідного місця для проведення заходів ділової гостинності. За 4 роки, впродовж яких діє програма, було обрано 38 амбасадорів. Вісім з них — цього року.

З переліком Почесних Амбасадорів Львова детальніше можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук