У Львові назвали найкращі книги року за підсумками конкурсу рукописів «Крилатий Лев»

КультураОльга Гринько, 15 грудня 20178541
Автор ідеї і керівник проекту Олександр Дяк отримав звання «Заслужений діяч мистецтв України»

У Львові назвали переможців всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев». Премії та спеціальні відзнаки здобули письменники зі Львова, Херсона, Івано-Франківська, Києва та Полтавщини. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Головна нагорода – випуск книжок переможців у видавництві «Апріорі» накладом 1 тис. примірників.

Лауреатом першої премії «Крилатого лева» стала Єва Лотоцька зі Львова з твором «Параноя». Другу премію і спеціальну відзнаку часопису «Дзвін» отримає Юлія Чернієнко з Херсона за повість «Вирок Міри». Володарка третьої премії – Оксана Дрогомирецька з Івано-Франківська за повість «…і в раю вони поцілувались».

Також було присвоєно три спеціальні відзнаки. Журі визначило десятьох кращих авторів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в часописах.

Автором ідеї і керівником проекту є письменник Олександр Дяк, співорганізатором – видавництво «Апріорі». До слова, указом Президента України від 1 грудня 2017 р. за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність Олександрові Дяку присвоєно звання «Заслужений діяч мистецтв України».

До слова, всеукраїнський літературний конкурс «Крилатий лев» провели вже вдруге. Перший конкурс відбувся 15 грудня минулого року. Тоді головну премію отримала письменниця Галина Максимів із Долини за «Книгу амазонок».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук