У Львові не змогли використати реагент, який закупили для експериментального посипання вулиць

Взимку 2016 року у Галицькому районі Львова так і не змогли випробувати новий реагент для посипання вулиць, який закупили, щоб замінити традиційну піскову суміш. Понад 13 тонн реагенту залишились на складах шляхоремонтного підприємства до наступної зими.

Як розповіла під час засідання інженерної комісії Львівської міськради голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина, у 2015 році райадміністрація за 200 тис. грн закупила 13,3 тонни реагенту «АНС», виробленого в Дніпродзержинську. 

Планувалося, що реагент використають для посипання вулиць в центрі міста, аби з’ясувати, чи вигідніший він за піскову суміш або сіль. Однак, за словами очільниці Галицької райадміністрації, через теплу зиму і малу кількість снігу реагентом так і не скористались. Випробувати його сподіваються наступної зими.

Ірина Іванчина також зазначила, що посипати вулиці в наступному році, крім «АНС» та піскової суміші, планують ще й бішофітом, який поки не закупили. 

За її словами, найдешевше обходиться звичайний пісок – 68 грн на посипання 1000 кв.м, бішофіт коштує 75 грн на 1000 кв.м, а реагент «АНС» – 225 грн за 1000 кв.м. Однак використання реагенту в Галицькій райадміністрації вважають доцільним, адже пісок забивається в каналізацію та забруднює газони. Натомість реагент, зазначила Іванчина, одразу розтоплює сніг і не дозволяє йому замерзати протягом трьох днів.

Нагадаємо, спеціальний хімічний реагент для посипання вулиць закупила лише Галицька райадміністрація Львова, інші райони купували пісок та сіль. Реагент планували використати протягом зими 2015-2016 років, аби визначитися, чи відмовлятися від піскової суміші в подальшому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук