У Львові обговорять зміну графіків увімкнення вуличного освітлення з Нового року

Наразі вуличне освітлення вмикатимуть раніше затверджених графіків

До графіків увімкнення вуличного освітлення у Львові внесли зміни. Проте чи діятимуть вони у 2017 році – ще обговорюватимуть зі спеціалістами та громадськістю, повідомив директор ЛКП «Львівсвітло» Олександр Лазуткін.

Він нагадав, що зараз в центрі міста вуличне освітлення вмикають на 25 хвилин раніше від затверджених графіків, а загалом по місту – на 20 хвилин раніше. Зранку вимикають освітлення відповідно до графіка, передає прес-служба Львівської міськради.

«Зміну графіків включень освітлення у 2017 році будемо ще обговорювати. Вважаю, що вуличне освітлення міста треба робити більш економним. І ми подали свої ідеї до проекту «Розумний район», економлячи, ми б могли на півгодини швидше вмикати освітлення», – додав Олександр Лазуткін.

Нагадаємо, після скарги львівського урбаніста Дем’яна Данилюка у соцмережі Facebook, який 25 вересня звернув увагу на те, що вуличне освітлення у Львові вмикається приблизно через 30 хвилин після настання темряви, інженерна комісія Львівської міськради ухвалила рішення вмикати вуличне освітлення раніше затверджених графіків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук