У Львові обікрали керівника Малої Академії літератури і журналістики

У Львові невідомі обікрали приватну комору керівника громадської творчої організації Мала академія літератури і журналістики, у якій після виселення з офісу зберігалося майно громадської організації та особисті речі керівника Василя Тарчинця, повідомляє Гал-інфо.

«Крадії винесли з комори буквально все – наші з дружиною особисті речі, валізи, взуття, продукти харчування, інструменти для роботи. Поцупили також дипломи, грамоти і подяки, дванадцять пачок паперу, який ми придбали для друкування програми Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я» та колективної збірки вибраних творів юних літераторів і журналістів. Винесли із комірчини чимало авторських книг, подарованих для поповнення бібіліотечки МАЛіЖу та Музею літератури і журналістики», – зазначив Василь Тарчинець.

Крім того, невідомі вкрали два системні блоки, два монітори, три блоки живлення та мульти-плеєр. За підрахунками Тарчинця, завдані збитки становлять понад 15 тис. грн.

Майно Малої Академії літератури і журналістики зберігалося в приватній коморі Василя Тарчинця. Воно опинилися там після того, як гурток, в якому займалися юні журналісти, змушений був виїхати зі свого приміщення через неможливість платити за оренду.

Громадська організація «Мала академія літератури і журналістики» – дитяча творча організація, головною метою діяльності якої є підтримка творчої діяльності юних літераторів та журналістів була заснована у серпні 2002 року. Щороку у селі Рекіти (Закарпатська область) ГО організовує фестиваль для творчих дітей. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук