У Львові офіційно відкрили Центр допомоги учасникам АТО

Суспільство17 жовтня 2016, 13:47 755 0

Сьогодні, 17 жовтня, у Львові офіційно відкрили Центр надання послуг учасникам бойових дій, який, до речі, працює вже впродовж 5 місяців (з травня 2016 року), і тут учасникам бойових дій та членам їхніх родин надають психологічні, соціально-медичні, соціально-економічні, інформаційні і юридичні послуги. Відтепер же Центр почав працювати у нових приміщеннях – на вул. Пекарській, 41.

«Сьогодні в штаті працює 15 людей. Всі люди – це хлопці, які пройшли зону бойових дій, або дружини наших героїв, або волонтери – це люди, які живуть допомогою армії... Це важливо, бо такий принцип ми закладали, коли народжувалась ідея цього центру, щоб в одному місці боєць, солдат, доброволець міг отримати весь набір необхідних допомог, консультацій. Всі повинні працювати в інтересах тої людини, яка сюди прийшла», – зазначив міський голова Львова Андрій Садови, передає прес-служба Львівської міськради.

Дитячий куточок в Центрі допомоги бійцям АТО. Фото Мирослава Пархомика / ZAXID.NET

Як додав мер Львова, сьогодні – офіційно перший робочий день у цьому приміщенні, до цього часу відвідувачів приймали у приміщенні Личаківської адміністрації.

Відтак міський голова нагадав, що Львів перше місто в Україні, яке прийняло програму допомоги бійцям АТО, які повертаються з війни, що передбачає, зокрема будівництво житла для сімей, які втратили годувальників, де годувальники зазнали поранень, де є хлопці-сироти, надання земельних ділнок в межах області або фінансова компенсація – 100 тис. грн.

Як розповіла Оксана Рубай, в.о керівника Центру, основним у роботі є охоплення соціальною роботою, інформаційними, юридичними, психологічними, а також соціально-медичними та соціально-економічними послугами.

Окрім того, Центр спільно з владою, громадськими організаціями й активістами організовує дитячо-розважальні та пізнавальні заходи, тренінги, різноманітні поїздки тощо. Зокрема, за час роботи Центру було проведено 20 заходів, в яких взяли участь 1234 особи. З них 285 учасників бойових дій, 804 дитини учасників бойових дій, 130 дружин, матерів та вдів учасників бойових дій. Також у заходах взяли участь 15 волонтерів.

За період функціонування Центр уклав угоди про партнерство з 10 організаціями, серед яких юридичні та психологічні центри, громадські організації та державні установи.

У Центрі працює 15 осіб, з них 2 психологи, 2 юрисконсульти, 7 інспекторів, 4 адмінпрацівники. Серед працівників є 5 учасників бойових дій, 3 дружини учасників бойових дій та 2 волонтери АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук