У Львові оголошено конкурс менеджерів на стажування в Німеччині

4-5 березня 2015 року у Львові GIZ разом з партнером, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, проведе чергові співбесіди з кандидатами на стажування в Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, 2015 року українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонують стажування за напрямками:

1) Економічна кооперація без галузевої специфіки

2) Економічна кооперація з галузевою специфікою:

  • Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;
  • Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд;
  • Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії;
  • Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я;
  • Економічна кооперація в аграрному секторі.

Передовсім зважатимуть на знання мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримає за знання інших іноземних мов, комунікабельність, гнучкість, здібності менеджера тощо.

Про вимоги до кандидатів на стажування та перелік документів, які потрібно подати ще до проходження співбесіди, можна дізнатися на сайті ЛОДА або ж на сайті в розділі «Програма підготовки менеджерів».

Співбесіда відбудеться в офісі Центру Підтримки Бізнесу «НюБізнет» (м. Львів, пл. Галицька 7, 2-й поверх).

Попередню анкету кандидатів можна надсилати до 24 лютого 2015 року на електронну адресу ЦПБ «НюБізнет».

Нагадаємо, в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва. Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Основна мета стажування – передати європейський досвід для української економіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук