У Львові оголошено третій конкурс кінопроектів

КультураД. Ц., 1 червня 20165140
У Львові оголошено третій конкурс кінопроектів
Фільм «Чорногора» переміг у попередньому конкурсі

Львівська кінокомісія за підтримки Львівської міської ради оголосила третій конкурс кінопроектів. Заявки можна подавати до 14 червня.

Традицію фінансування кінопроектів (перший і другий конкурс) на регіональному рівні було започатковано у 2015 році  мистецькою формацією Wiz-Art  з метою пожвавлення розвитку локального кіновиробництва.

До участі в конкурсі приймаються проекти ігрових, документальних, експериментальних та анімаційних робіт хронометражем до 20 хвилин. Обов’язковими умовами є те, що зйомки повинні відбуватися у Львові з чітким позиціонуванням географії та із частковим (не менше 50%) або повним залученням місцевих кінопрофесіоналів.

Перевага надаватиметься розробленим проектам, що потребують дофінансування і мають сформовану команду. Учасники повинні довести актуальність і доцільність свого проекту, презентувати обґрунтований фінансовий план та приклад відзнятого матеріалу. 

Конкурс відбуватиметься у 3 етапи. Спочатку має бути поданий пакет документів, синопсисів, сценаріїв та напрацювань по проекту (до 14 червня 2016). 17 червня відбудеться публічне представлення проектів та оцінка експертної комісії.

До 20 червня оголосять переможців та суму фінансування. Представити голові фільми автори мають до 30 грудня 2016 року. Переможців визначатиме незалежна конкурсна комісія.

Переможці отримають повне чи часткове фінансування, а також консультаційну та промоційну підтримку команди Львівської кінокомісії. Сума фінансування щодо кожного проекту буде визначатись окремо та складатиме не більше 50 тис. грн на один фільм. 

Докладнішу інформацію можна знайти на сайті Львівської кінокомісії.

У попередньому конкурсі перемогли три картини. Ними стала «Зустріч», історія переселенця з Донецька, від Андрія Бондаренка. Киянка Катерина Горностай у сценарії до фільму«Згущівка» вдало зуміла через просту побутову проблему, таку як вибух банки згущівки, розповісти про проблеми глобальні. Тарас Дронь у сценарії до фільму «Чорногора» розповідає зворушливу історію дорослішання на тлі родинних та соціальних проблем.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук