У Львові перевидали «Історію королівства Галичини»

Культура20 листопада 20145850
У Львові перевидали «Історію королівства Галичини»

У Львові презентували нове видання книжки «Історія королівства Галичини від праісторії до 1264 року», що представляє собою компіляцію фактів з давньої історії Галичини. Перевидання книжки, що вперше вийшла 10 років тому, здійснило львівське видавництво «Класика»  

«Фактично, це компіляція фактів на тему Галичини з різних видань – довоєнних польських та німецьких джерел, а також сучасних дослідників. Наскільки ця компіляція зроблена науково, я не беруся відповісти, бо не є науковцем. У всякому разі, це можна потрактувати як альтернативний погляд на історію», – сказав під час презентації Володимир Павлів, голова громадської організації «Європейська галицька асамблея», яка стала ініціатором перевидання.

Упорядником «Історії королівства Галичини від праісторії до 1264 року», як і 10 років тому, вказаний вигаданий персонаж Станіслав-Роланд Перфецький.  Книжка оздоблена ілюстраціями відомих львівських художників Володимира Костирка і  Євгена Равського.

Ініціатори перевидання планують поширювати книжку через бібліотеки і школи Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, які складають історичну територію Галичини.

«Загалом ми вважаємо, що ця книжка має бути у кожного, хто цікавиться історією Галичини», – сказав Володимир Павлів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук