У Львові півсотні вершників змагалися за Кубок обласної федерації кінного спорту

Головні новини за 28 липняМарічка Думич, 28 липня 2014, 12:57 565 0
дивіться також

Півсотні вершників позмагалися на дебютному Кубку Львівської обласної федерації кінного спорту. На іподромі "Буревісника" зібралися гості з усієї Львівщини. За нагороду боролися наїзники різних вікових категорій.

У цьому спорті і успіх, і невдачі ділять навпіл. Створити успішний тандем — справа копітка. Кінь тонко відчуває настрій господаря, тому вершнику не можна виказувати страх чи невпевненість.

Один із фаворитів змагань — Юра Кузик на своєму Сахадорі. Скакун та вершник із легкістю збирають медалі та завойовують прихильність публіки. Перемагають навіть старших та досвідченіших учасників. Коли дивишся на ентузіазм та взаєморозуміння коня і вершника, сумнівів не залишається: їм під силу здолати будь-які перешкоди. 

Хлопець розповів: «Головне: любити коника. Сьогодні прийшов зранку, дав йому цукру. Сахадору приємно було. Коні як люди. Вони просто не вміють говорити. Але так як і люди, примхливі. Можуть навіть хотіти пити вночі».

Для перемоги і скакунові, і вершникові слід проявити характер. Досвідчений наїзник Богдан Дзидзан зазначив: «Перш за все треба маршрути долати чисто. Але, щоби перемагати, треба ризикувати. Велику роль відіграє час. Тут можна десь повернути вчасно, десь прибавити. Але завжди слід ризикувати».

Оскільки змагання зібрали чимало учасників і припали до вподоби глядачам, їх вирішили зробити традиційними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук