У Львові планують відкрити ізраїльське консульство та запустити авіарейси до Ізраїлю та США

Керівництво Львівської обласної державної адміністрації обговорило з делегацією представництва американського об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу можливість відкриття почесного консульства Ізраїлю у Львові.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Окрім відкриття ізраїльського консульства у Львові, також обговорювали сприяння у відкритті авіаліній між Львовом та Ізраїлем і США та допомогу внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території Львівщини.

Під час зустрічі президент об’єднання комітетів для євреїв Лоуренс Лернер повідомив, що основна місія приїзду делегації в Україну, це допомогти українському народу у боротьбі із зовнішнім агресором.

Основне питання щодо спільної співпраці об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу та влади Львівщини, яке було обговорено під час зустрічі, це відновлення та збереження пам’яток культурної спадщини єврейського народу на території Львівської області.

За словами начальника відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ОДА Андрія Левика, в області є близько дев'яти тисяч пам’яток культурної спадщини, серед яких чимало єврейських. 

Він розповів, що влада тісно співпрацює з єврейською общиною щодо відновлення цих пам’яток. Однак, на його думку, в перспективі було б добре прийняти спеціальну Програму зі спільного фінансування відбудови пам’яток єврейської общини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук