У Львові погасили колекційну марку із зображенням святого Юрія

У Львові погасили колекційну марку із зображенням святого Юрія
фото ЛМР
Після погашення марки на території подвір'я Собору святого Юра відкрили благодійний ярмарок

У неділю, 6 травня, з нагоди храмового празника Собору святого Юра та Дня міста на подвір’ї між собором та митрополичими палатами відбулись культурно-мистецькі заходи. Зокрема, на честь свята погасили сувенірну поштову марку із зображенням святого Юрія.

«Марка, яку ми погасили, є із зображенням святого Юрія. Ці конверти з такими марками розійдуться в Україні, і також будуть йти за кордон, де люди побачать цього нашого святого Юрія, цей Собор. Нехай Господь Бог благословить сьогодні наше дійство, щоби ми духовно росли, і нехай також дає нам до нашого життя усіх потрібних благ», - сказав митрополит львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

Фото ЛМР

Опісля погашення марки відбулась урочиста символічна церемонія відкриття благодійного Святоюрського ярмарку, який щорічно на празник святого Юрія відбувався у Львові ще з 17 століття.

Серед гостей свята в церемонії погашення святкової марки та урочистому відкритті благодійного Святоюрського ярмарку взяв участь також мер Львова Андрій Садовий разом із сім’єю.

Додамо, що на території подвір’я Собору Юра у рамках ярмарку майстри українських народних ремесел організовують для гостей майстер-класи із ковальства, гончарства, ткацтва, лозоплетіння, створення ляльок-мотанок, та інших промислів, характерних середньовічному Львову. Благодійний захід здійснюється з благословення Митрополита Львівського УГКЦ Ігора (Возьняка) з метою допомогти незрячій дівчинці Катрусі Федів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук