У Львові погодили транспортну схему проекту реконструкції пл. Св. Юра

Сьогодні, 26 травня, у Львівській міськраді відбулось друге засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому обговорили транспортні питання, пов’язані з реконструкцією скверу та пл. Св. Юра та підтримали транспортну нову концепцію, яку представили автори проекту, врахувавши зауваження, озвучені на першому засіданні містобудівної ради.

Зокрема, за словами одного з представників авторської групи проекту Ігоря Кузьмака, погоджено змістити сам пам`ятник з осі в радіусі 2-4 м, а також з’єднати з вул. Озаркевича, звуження об’їзної дороги з 4 до 2 смуг. При цьому, наголосив він, не буде втрачено пропускної якості дороги.

Рада підтримала концепцію самої схеми. Рекомендовано також звернути увагу на автостоянку, яку попередня Рада рекомендувала зняти. Зараз із цього питання знову виникла дискусія.

Зазначив Ігор Кузьмак і про те, що за рахунок прийняття правильних рішень вдається суттєво здешевити сам проект. За попередніми підрахунками, проект коштуватиме 29,8 млн грн. Додамо, що раніше повідомлялося, що в бюджеті закладено суму у 32 млн грн.

На містобудівній раді також обговорили можливість курсування на певному відтинку дороги електротранспорту з відповідними акумуляторами, що дало б змогу не використовувати дуги та не розміщувати контактну мережу.

«Ми будемо покращувати екологічний стан цього мікрорайону завдяки тому, що рекомендуємо ввести там рух електротранспорту – електроавтобусів, електротролейбусів. Як часто буває у Європі, що контактний електротранспорт рухається до певної межі, потім дуги опускаються і на певному відрізку ці дуги автоматично включаються і рух продовжується. Все це покращить нам екологію, якість дорожнього руху», – додав Ігор Кузьмак.

Як повідомляв ZAXID.NET, навколо проекту з реконструкції площі Св. Юра розгорілись дискусії, мистецьке середовище міста та деякі громадські організації не підтримують ідеї масштабної перебудови площі. Суперечки викликала й  названа сума витрат, її вважають надто великою в часи економічної кризи та війни.

Нагадаємо, на першому засіданні містобудівної ради архітектори й експерти розглянули історико-містобудівне обґрунтування щодо пам’ятника Митрополиту Шептицькому. Зокрема, було зазначено, що точне місце встановлення пам`ятника визначатимуть фахівці – погоджуватиме Міністерство культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Ігнатович Семен 28 травня 2015, 19:04

  продовження:
  А якщо почати розбиратися і вникати - чому цей проект так лобіюється і ким, то стає зрозумілим, що йдеться на меті "розпиляти" гроші міского бюджету і попіаритися перед виборцями - а ми ось що зробили.
  Нажаль, партія "Свобода" себе остаточно дискредитувала своїм лобізмом цього проекту і своєю впертістю, своєю зневагою до думки людей, що їх привели у міскраду 5 років тому. Ганьба!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Ігнатович Семен 28 травня 2015, 19:04

  "Ми будемо покращувати екологічний стан цього мікрорайону завдяки тому, що рекомендуємо ввести там рух електротранспорту- Ігор Кузьмак" - ця істота (людиною важко назвати), яка всіх людей вважає дебілами, а себе - самим головним, нехай розповість, скільки коштує 1 безконтактний електротролейбус, і скільки їх треба поміняти!
  Що тільки міськрада планує - тільки планує закупити їх аж... 3! І це на місце 4-х маршрутів, що там курсують! А треба порядка 30-40 тролейбусів. То як він планує їх всіх замінити? І за які гроші?
  Вже стає очевидним, що для міста цей проект на цих 32 млн гривень не закінчиться: ще 30-ть тролейбусів по 2млн = ще мінімум 60млн. гривень!!!
  Але зате цей горе-архітектор і його "маладая каманда" згребе собі у кишеню кілька млн гривень, бо вартість розробки самого проекту варіюється в районі 5-10% вартості всіх робіт по проекту - а це порядка 2-3 млн.грн (від 32млн.)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Andrew Bakun 27 травня 2015, 05:03

  Хіба у Львові можуть вирити котлован на дорозі, а потім думати, що з ним робити!
  Це вже якась традиція робити все через задницю ;-(

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук