У Львові Посол США відзначив важливість проекту "Пробіг заради дітей"

19 березня 20093370

Учасники проекту "Пробіг заради дітей", який розпочався ще 2006 року, підбили підсумки своєї трирічної роботи. "Пробіг розпочався 11 квітня і закінчився 21 травня 2006 року. Тоді ми зібрали на обладнання для наших пологових будинків 30 тис. грн. Цих коштів було мало для придбання техніки, тому ми продовжили марафон і в загальному станом на сьогодні зібрали 282 248 грн", - повідомив під час прес-конференції 19 березня координатор проекту Андрій Максимович.

На прес-конференції з підбиття підсумків акції був присутній і Посол США в Україні Вільям Тейлор, оскільки марафон було започатковано за підтримки Програми малих грантів для випускників академічних програм обміну Бюро з освітніх та культурних справ Департаменту США.

На кошти, зібрані під час пробігу, було куплено обладнання для пологових будинків: Львівського державного обласного перинатального центру, Міського комунального клінічного пологового будинку №1, Міського комунального клінічного пологового будинку №3, пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

"Кошти нам перераховували з цілого світу. Під час пробігу, який розпочався з Луганська і закінчився у Львові, ми звертались до депутатів ВРУ, відгукнулося лише п’ять депутатів, які перерахували 6 тис. грн", - додав А.Максимович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук