У Львові представили нового начальника обласного управління ДСНС

СуспільствоОрися Шиян, 22 січня 201912730
У Львові представили нового начальника обласного управління ДСНС
фото ДСНС
Юрій Кагітін 22 роки працює в системі пожежної охорони

22 січня у Львові представили нового начальника головного управління ДСНС України у Львівській області. Ним став заступник начальника із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Кагітін, інформує прес-служба відомства.

Його колективу представив перший заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький, зазначивши, що важко буде перевершити його попередника Сергія Дмитровського: «На перших порах ви повинні розуміти, що вас будуть порівнювати із Сергієм Юрійовичем. А це був один із найкращих начальників та чудова людина. Тому на вас зараз покладається велика відповідальність: підтримувати на належному рівні оперативно-службову діяльність та покращувати її».

Юрій Кагітін закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС України. За період роботи в системі пожежної охорони обіймав посади начальника караулу, заступника, а потім начальника частини, начальника Личаківського районного відділу Львова, заступника начальника головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області, а потім головного управління ДСНС України у Львівській області. На попередній посаді ‒ заступника начальника головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям працював з лютого 2017 року.

«Я обіцяю зберегти й виконувати усі традиції, які запровадив Сергій Юрійович Дмитровський. На Львівщині працює згуртований колектив професіоналів. З ними однозначно легко виконувати усі завдання за призначенням. Переконаний, що наш гарнізон буде одним із найкращих в Україні», ‒ пообіцяв новопризначений начальник Юрій Кагітін.

Нагадаємо, попередній очільник управління ДСНС Сергій Дмитровський помер у віці 57 років від важкої хвороби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук