У Львові представили нового прокурора області Романа Федика

У Львові представили нового прокурора області Романа Федика
фото ZAXID.NET

У середу, 23 грудня, у Львові представили нового прокурора Львівщини Романа Федика, який до цього очолював прокуратуру Дніпропетровської області.

Представив нового очільника прокуратури області заступник генерального прокурора України Олег Бачун.

«Генпрокуратура відноситься до Львівщини особливо. Сюди не може прийти керувати людина, яка десь в чомусь відходила від позицій справедливості, честі, гідності й закону, чи може викликати якісь сумніви в патріотичній частині», – зазначив Бачун.

Він зачитав указ генпрокурора України Віталя Яреми про призначення Романа Федика на п’ятирічний термін.

У вступному слові Роман Федик наголосив, що прокуратура насамперед повинна бути відкритою до людей. Уже через тиждень він пообіцяв провести першу зустріч з громадськістю.

За його словами, завдання, які стоять перед прокуратурою – ліквідація диверсійних груп. Запобіжні заходи спільно з правоохоронними органами щодо їх викриття. Допомога пораненим бійцям АТО, земельні питання, протидія корупції.

«На Дніпропетровщині прокурори були чітко закріплені за лікувальними закладами, регулярно відвідували, допомагали не тільки морально, а й матеріально», – зазначив Федик.

Останні 9 місяців Роман Федик очолював прокуратуру Дніпропетровської області. Перед тим був заступником прокурора Запорізької області, прокурором Борислава та прокурором різних районів на Дніпропетровщині. Народився на Львівщині, закінчив ЛНУ ім. І. Франка та починав свою діяльність у Пустомитівському районі. 

Як повідомляв ZAXID.NET, попереднього прокурора Львівської області Миколу Гошовського та його першого заступника Володимира Гураля було звільнено 23 жовтня цього року у зв’язку із дією Закону «Про очищення влади». Тимчасово виконував обов’язки прокурора області Володимир Поліщук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук