Люстрація торкнулась прокуратури
Суспільство

Люстрація торкнулась прокуратури

Вище керівництво прокуратури Львова та області стало жертвою закону про люстрацію

Н.О., 27 жовтня 2014 4875 2
фото архів ZAXID.NET
Львівська прокуратура, "Ніч гніву" на 19 лютого

Наказом генерального прокурора України від 23 жовтня 2014 року, у Львівській області звільнено п’ятеро високопоставлених працівників прокуратури. Серед них прокурор Львівської області Микола Гошовський та його перший заступник Володимир Гураль, а також Богдан Татарин, прокурор міста Львова.  Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України. 

Загалом під дію закону «Про очищення влади» потрапили троє міських прокурорів: прокурор міста Львова  Богдан Татарин, а також Ігор Ліуш, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та Андрій Палюх, прокурор Франківського району. Звільнено також двох керівників обласної прокуратури - Микола Гошовський, головний прокурор Львівської області та його перший заступник Володимир Гураль.

Всі звільнені прокурори, згідно з законом «Про очищення влади» протягом наступних 10 років не мають права обіймати посади, з яких їх було звільнено. Така інформація вже внесена до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

На сьогодні, тимчасово виконуючим обов'язки прокурора Львівської області став 40-річний Володимир Поліщук. З серпня 2014 року він був заступником прокурора Львівської області. З лютого 2014 року був начальником головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні – начальником управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук