У Львові презентували книгу відомого на весь світ українсько-канадського художника

СуспільствоЮрій Герун, 20 червня 2018, 20:21 728 0

У Домініканському соборі презентували книгу українсько-канадського художника Василя Курилика. Його «Страсті Христові» – це перша у світі спроба повністю повіршово проілюструвати Євангеліє від Матвія.

Книга вміщає 160 графічних творів автора та видана чотирма мовами – українською, англійською, французькою та іспанською.

«Він був збиточник, любив бешкетувати. Вінніпег велике місто в Західній Канаді, ми мешкали 20 кілометрів за містом і він питався: «Хочеш побачити місто?» Кажу, що так! То він брав і мене за голову підносив. Але був водночас дуже терпеливим, ніколи мене не сварив, ніколи зі мною не сперечався і то мене дуже зворушило і залишиться зі мною на ціле життя», – розповіла сестра художника Ненсі Курилик.

«У заповіті художника написано, що найбільше він дбав про те, щоб про його «Страсті Христові» знали в Україні. Він про це домовлявся з папою Павлом у 1977 році. І щоб зробити виставку і в Ватикані, і в Україні, але передчасна смерть перервала його життя», – сказала авторка книги «Страсті Христові» Василя Курилика Христина Береговська.

У Канаді про Василя Курилика видано уже 36 книг, твори письменника і художника переклали 18-ма мовами світу, в Україні ж це – перша книга про видатного земляка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук