У Львові презентували поштові марки із зображенням Собору святого Юра

Львівські художники створили серію поштових марок із зображенням Собору святого Юра

У суботу, 6 травня, у Львові у Митрополичих палатах відкрили експозицію художніх робіт із зображенням Архикатедрального собору святого Юра – шедевру українського бароко, який разом з історичним центром Львова віднесений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. У відкритті взяли участь архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ, владика Ігор, владика Венедикт та владика Володимир, міський голова Львова Андрій Садовий, настоятель собору св. Юра, протоієрей Роман Кравчик, директор Львівської дирекції «Укрпошти» Микола Ростов. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Захід приурочили до Дня міста Львова та празника святого Юрія, який вважається покровителем міста. На початку відбулося урочисте погашення серії сувенірних поштових марок та колекційних конвертів, на яких відображено ансамбль будівель Святоюрського собору та його художнього оздоблення.

У Митрополитчих палатах урочисто погасили сувенірні поштові марки із зображенням Святоюрського комплексу

«Одразу після церемонії ми роздали марки усім отцям, які приїхали до нас з-за кордону, і які були присутні на Літургії. Відтак, вже сьогодні ця марка помандрує у світ», - зазначив співорганізатор заходу, керівник Центру соціальних проектів «Хочу жити» Роман Савчак.

Конверти та марки роздали отцям, які з'їхалися на урочисту літургію до Львова

У подвір’ї перед собором проводять святковий виступ та низку майстер-класів для дітей із виготовлення виробів народного промислів. Цей захід покликаний відродити традиції та культуру Святоюрських ярмарків, що відбувалися у Львові ще з 17-го століття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук