У Львові презентували просвітницькі листівки про архітектуру міста

Під час Днів європейської спадщини у Львові в Центрі міської історії активісти презентували серію листівок із маловідомими архітектурними пам’ятками Львова.

У серії поштівок «Між Левами і Ведмедями» зібрана інформація про маловідомі історичні вілли Львова та Ужгорода, які розташовані поза межами історичних центрів міст. До львівської частини серії увійшли такі архітектурні споруди, як, наприклад, вілли району Кастелівка, вілла архітектора Бауера на вулиці Гушалевича та вілла «Палатин» на Калічій Горі.

Кожна листівка містить назву вілли, ім’я її архітектора, інформацію про архітектурний стиль, в якому вона створена та карту, де зображено місцезнаходження будівлі.

фото: Аліна Букіна

Автори проекту, Аліна Букіна та Віктор Опаленик, розповіли ZAXID.NET, що подібна ініціатива допомагає збереженню та популяризації полікультурної спадщини міста. Також проект спрямований на культурно-історичну децентралізацію міст.

«Нашими поштівками ми хочемо закликати людей зберігати і досліджувати архітектурну спадщину, щоб нею могли милуватись ще дуже довго», - каже співавторка проекту дизайнерка Аліна Букіна.

фото: Аліна Букіна

Проект «Між Левами і Ведмедями» був створений в рамках програми неформальної освіти «Студії живої історії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук