У Львові проголосувало 40 безпритульних

Дар'я Буряченко, 26 травня 20144180
У Львові проголосувало 40 безпритульних
фото ZAXID.NET

Тимчасова реєстрація у Центрі обліку та нічного перебування безпритульних громадян дала змогу львівським безхатченкам взяти участь у голосуванні на дострокових президентських виборах, які відбулися вчора, 25 травня.

Директор Центру обліку та нічного перебування безпритульних громадян Олег Федоренко у понеділок, 26 травня, заявив, що 40 безпритульних змогли взяти участь у виборах.

"Те, що львівські безхатьки мали право проголосувати, є дуже важливим для суспільства, яке прагне інтегруватись в Європу. Нам важливо пам’ятати, що, попри соціальний статус, ми, перш за все, люди, а тому не повинні бути байдужими до проблем ближнього і держави", - наголосив в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

За словами чиновника, те, що безхатченки мали можливість проголосувати, "свідчить про високий рівень суспільної свідомості та про повагу до людей, які з різних причин опинились без даху над головою".

Довідка.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. 

Служба веде первинний облік безпритульних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.
 
З початку роботи у Центрі зареєстровано понад 1575 безхатьків, з яких понад 1175 отримали тимчасову реєстрацію за місцем знаходження Центру – вул. Кирилівська, 3а. З них повторно зареєстровано 677 осіб, 413 людям у Центрі відновили паспорти. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук