У Львові пропонують перейменувати вул. Дудаєва, бо чеченці вбивають українців

Член депутатської фракції «Батьківщина» у Львівській міській раді Сергій Алєксєєв звернувся до мера Львова з пропозицією змінити назву вулиці Джохара Дудаєва, яку свого часу місцева влада перейменувала на знак вшанування пам’яті цього політичного і громадського діяча, на вулицю загиблого під час АТО українського військового Генерала Кульчицького.

Депутат вважає, що перейменування необхідне, бо чеченський народ, яскравим представником якого є Джохар Дудаєв, на його думку, бере активну участь у військових діях в Україні на боці Росії, тому не заслуговує співчуття та підтримки з боку українців.

Про це сьогодні, 4 червня, повідомляє прес-служба депутата.

Натомість, Алєксєєв пропонує назвати невеличку вулицю у центральній частині міста на честь Генерала Сергія Кульчицького, українського військового, який загинув 29 травня під Слов’янськом під час АТО на сході нашої країни.

«Коли Україна стала жертвою російської військової агресії та окупації, чеченський народ замість висловити підтримку і співчуття, бере активну участь у військових діях на боці Росії», - йдеться у повідомленні.

Алєксєєв заявляє, що сьогодні чеченські бойовики вбивають наших військових і мирних українців на сході України, руйнують, грабують та мародерствують. 

 В таких умовах, на його думку, чеченський народ більше не заслуговує на співчуття та підтримку з боку українського народу. 

Також депутат ЛМР просить Садового офіційно  оприлюднити  його звернення шляхом опублікування  на  веб-порталі  Львівської  міської  ради  та  в  газеті «Ратуша».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук