У Львові розпочався Форум випускників Львівської політехніки

У Львові розпочався Форум випускників Львівської політехніки
фото ЛМР
Форум випускників Політехніки триватиме у Львові впродовж трьох днів

Від 31 травня по 2 червня у Львові триває Форум випускників Львівської політехніки 2019. Офіційне відкриття форуму відбулося у суботу, 1 червня, в актовій залі 1-ого корпусу Національного університету «Львівська політехніка».

«Спільнота Львівської Політехніки налічує майже 40 тисяч людей. Наші студенти, випускники та викладачі навчаються, працюють і проводять дослідження у багатьох країнах світу. Ми відкриваємо сучасні наукові центри та лабораторії. Другий рік успішно працює стартап-школа. У найближчій перспективі — відкриття бізнес-школи, а також школи публічного лідерства», — поділився планами під час відкриття форуму ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Серед випускників Політехніки на відкриття завітав міський голова Львова Андрій Садовий. Під час виступу він наголосив на наукових здобутках закладу, які допомагають розвивати економічний потенціал міста, і розповів про міську програму підтримки науковців.

Усі фото прес-служби ЛМР

«Політехніка – це діамант у короні нашого міста. Завдяки вам Львів завжди був і буде інноваційним містом. Для підтримки наших науковців ми у стінах міської ради розробили спеціальну програму. Місто Львів виділяє щомісячні премії в розмірі по 10 і по 6 тисяч гривень. На першому етапі обрано 62 науковці, з яких 14 осіб із Політехніки. Почуваюсь, щасливим і гордим, що саме Політехніка - це моя рідна альма-матер», — зазначив Андрій Садовий.

У програмі форуму випускників передбачені панельні дискусії у сфер будівництва та архітектури, а також події для дітей, ігрові, спортивні, мистецькі та орієнтовані на бізнес заходи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук