У Львові розвиватимуть технічні види спорту

Місто співпрацюватиме з Польщею у сфері розвитку технічної культури

СуспільствоОрися Шиян, 27 липня 20183681
У Львові розвиватимуть технічні види спорту
фото ЛМР
Анджей Вітковський та Наталія Бунда під час підписання меморандуму

Сьогодні, 27 липня, у Львові підписали меморандум про співпрацю у розвитку технічної культури та технічних видів спорту. Угоду уклали між Львівською міською радою та Міжнародним організаційним комітетом з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі, однієї з найпопулярніших дисциплін автоспорту.

Як інформує прес-служба ЛМР, у рамках співпраці передбачається проведення заходів у сфері технічної культури, транспортних систем та технічних видів спорту, у першу чергу — автомобільних.

Спільно організовуватимуть фестивалі, конкурси; відроджуватимуть унікальні історичні традиції міста у сфері технічної культури та технічних видів спорту. Планується створення тематичного музейно-виставкового простору та тематичного технопарку. Сприятимуть розвитку наукомісткого бізнесу та стартапів у сфері транспорту та проводитимуть бізнес-конференції і автофоруми.

«У Львові — дуже активний розвиток автоспорту. Маємо також гарну традицію співпраці останніми роками. Я переконаний, що містам вдасться це реалізувати для задоволення мешканців та на радість всім прихильникам цього виду спорту. Думаю, що 27 липня увійде в історію автоспорту України», — зазначив голова ініціативної групи Міжнародного організаційного комітету з підготовки та проведення серії міжнародних змагань з авторалі, Почесний Президент ПЗМ Анджей Вітковський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук