У Львові рятувальники змагаються за звання найкращого

Головні новини Львова 20.08Марта Когут, 20 серпня, 17:18 207 0

Біг із перешкодами, підйом по штурмовій драбині на четвертий поверх та розгортання пожежного автомобіля. Аби стати найкращим рятувальником, пожежники з цілої області мають якнайшвидше виконати ці завдання.

«Переможці отримають не тільки дипломи, медалі і кубки. А цінні подарунки теж будуть», – розповів начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Ігор Ущапівський.

Пожежно-прикладні змагання – перш за все практичні навчання для рятувальників. Під час яких вони тренуються і вдосконалюють свої вміння, аби рятувати людей.

Учасники – 18 команд рятувальників із кожного району області. Перше завдання – на швидкість. Чоловіки мають здолати стометрові смуги з перешкодами. Під час долання стометрівки рятувальники мають на ходу розмотати рукави для гасіння пожежі і під'єднати їх до імпровізованого крану. Такий же ж інвентар використовують і при гасінні пожеж.

«Ці рукави мають по 20 метрів , ми їх з’єднуємо один до одного, виходить лінія і гасимо пожежу», – розповів рятувальник Тарас.

Далі рятувальники підіймаються на навчальну башту висотою, як чотириповерховий будинок. Пожежник має швидко пробігти зі штурмовою драбиною, яка важить 10 кг, а далі вибратися з нею на четвертий поверх. Ще рятувальники долають пожежну естафету і змагаються на швидкість у розгортанні пожежного автомобіля. Усі завдання – відпрацювання робочих моментів.

«Буває теж, що так треба швидко реагувати, підноситися на будинки, по трьохколінці теж, треба щоб використовувалася теж штурмова драбина, щоб залізти вгору чи десь у вікно», – розповів рятувальник Назар.

Пожежно-прикладні змагання триватимуть до середи, 21 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук