У Львові сформували 5 загонів самооборони

Віктор Павлик, 27 січня 201412410
У Львові сформували 5 загонів самооборони
фото ZAXID.NET
Агітаційна листівка

Протягом вихідних в загони самооборони Майдану вступило більше півтори тисячі мешканців Львова та Львівщини. Лише у Львові було сформовано п’ять сотень з активістами самооборони. Ще тисяча людей виїхала зі Львова, щоб вступити в загони самооборони у столиці.

Про це ZAXID.NET розповів Валерій Веремчук, координатор Самооборони Львівщини.

«Більшість людей, що до нас звертаються, хочуть їхати в столицю, оскільки розуміють , що там вирішується доля країни. У суботу та неділю ми відправили на Київ по п’ятсот осіб. Однак є багато людей, які з певних причин не можуть виїхати зі Львова. Тож вони записуються у місцеві загони самооборони. Зараз ми маємо п’ять сотень, серед яких дві - охороняють приміщення облдержадміністрації, автосотню, в яку входить 60 екіпажів , студентську сотню та сотню яка слідкує за охороною порядку під час «піших прогулянок» львів’ян на вул. Рубчака та в інших місцях дислокації силовиків», – зазначив Валерій Веремчук.

В сотні самооборони у приймають повнолітніх чоловіків. Жінок  беруть  лише якщо вони медики, або ж готові допомагати на кухні. Радо приймають  колишніх військових, спортсменів та правоохоронців, які мають відповідні навики та досвід, – переважно, сааме вони стають лідерами загонів.

За словами Юрія Мартинюка, члена комітету «Майдан Львів», спеціальної екіпіровки людям не видають,  оскільки вони йдуть висловлювати мирний протест.

«Однак  при цьому кожен обов’язково повинен мати з собою аптечку, окуляри, наколінники чи скотч та журнали, які можна намотати довкола ніг, щоб їх не пошкодили під час сутичок. Касок і бронежилетів ми не видаємо, але й не забороняємо брати», – розповів Юрій Мартинюк.

 

Перед відправкою людям проводять короткий правовий інструктаж та курси з надання першої медичної допомоги. Також їм проводять короткі уроки з самозахисту.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук