У Львові щодня використовують 2 тис. трансферних квитків

21 грудня 201112381
У Львові щодня використовують 2 тис. трансферних квитків
фото ZAXID.NET
Міський транспорт

Щодня у Львові використовують близько 2 тис. трансферних квитків на радіальних транспортних маршрутах. Про це повідомили в управлінні транспорту та зв’язку Львівської міської ради.

«Трансферний квиток упроваджений для того, щоб запропонувати пасажирам таку опцію, як проїзд за одну і ту ж ціну з одного кінця міста в інший. Придбати квиток можна у водія автобуса, а потім в центрі здійснити безкоштовну пересадку з цим же квитком. Квиток надається на вимогу пасажира. Ці квитки розраховані лише для пасажирів, які планують здійснити пересадку», - зазначив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Як зауважив директор ЛКП «АТП № 1» Андрій Тимчина, найбільше трансферних квитків використовують на радіальних маршрутах № 1а та 3.

«На одному автобусі маршруту №1а за один день збирають близько 150 трансферних квитків, маршруту № 3 – 123 квитки, маршруту № 11 – 23 квитки, маршруту № 5 – 18 квитків, маршруту № 5а – 12 квитків, маршруту 1а – 70 квитків», - поінформував Андрій Тимчина.

Нагадаємо, трансферний квиток у Львові діє на 5-ти радіальних маршрутах № 1а, 3, 5, 5а та 11. Відповідно до нової транспортної мережі, у місті курсуватиме 6 радіальних та 40 хордових маршрутів. Радіальні маршрути сполучатимуть периферійні райони з центром міста, хордові – периферійні райони між собою, оминаючи центр міста.

Нова транспортна схема запрацює з 1 січня 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 21 грудня 2011, 19:04

  Люди беруть трансферні квитки (навіть потім не використовуючи їх), щоб водії не могли красти. Так є хоча б якась звітність водіїв перед керівництвом.

  Досить красти! Водій зобов'язаий пасажиру видати звичайний квиток, а на прохання пасажира - трансферний.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук