У Львові шопку на площі Ринок встановили для зйомок реклами. Доповнено
20 жовтня на площі Ринок у Львові встановили різдвяну шопку для зйомок рекламного ролика одного з львівських товаровиробників.
Про це у коментарі ZAXID.NET заявив продюсер зйомок Данило Ковжун.
"Це - ролик, який знімається для одного з львівських виробників, звичайна телереклама, улюблений формат – 30-секундний шедевр, пов'язаний зі зв’язком поколінь і традицій. Справа в тому, що Львів – єдине місто в Україні, де ще залишилось масштабне святкування Різдва. Коли настане Різдво, наш клієнт хоче, аби цей ролик вже вийшов в ефір, саме тому його потрібно зняти заздалегідь, зробити музику, озвучити, зробити монтаж і пост-продакшн. Зробити ролик займає час", - зазначив Данило Ковжун.
Він додав, що дозвіл на зйомки від Львівської міської ради компанія отримала.
За словами продюсера, шопка простоїть на площі Ринок ще два дні: "Завтра ми дознімаємо ролик і заберемо шопку. Ми повинні були закінчити ще сьогодні, але, на жаль, зйомку перенесли через вчорашній дощ. Оскільки ми знімаємо під відкритим небом, то змушені були перенести зйомки на сьогодні".
Водночас, як повідомили ZAXID.NET у Львівській міській раді, зйомки рекламного ролика проводить ТзОВ «Еволюшнфілмс продакшн». До міського бюджету за зйомки ролика сплачено 6 тис. 800 грн.