У Львові офіційно складуть списки діячів культури для бойкоту

Депутати львівської міськради прийняли 10 липня ухвалу, один із пунктів якої передбачає заборону на проведення у Львові гастролей тих музикантів чи акторів, які підтримали російську агресію щодо України.

«Управлінню культури, департаменту гуманітарної політики забезпечити підтримку громадських ініціатив щодо протидії гастрольної діяльності музикантів, акторів та інших діячів шоу-бізнесу, які публічно підтримали агресію проти України», – йдеться, зокрема, в ухвалі «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках», яку підтримали 69 депутатів ЛМР

Нагадаємо, що низка російських культурних діячів у березні підписали відкритого листа з підтримкою російської анексії Криму. Втім, львівські громадські активісти уже висловлювалися проти виступів не лише російських, але й деяких українських виконавців – наприклад, у грудні вони домоглися скасування концерту Володимира Гришка, а у березні –  Ані Лорак.

В ухвалі міськради зазначається, що «протидія» небажаним гастролерам є безтерміновою, а у пояснювальній записці до документу вказано, що для ЗМІ і громадськості будуть складені списки тих культурних діячів, які схвалюють вторгнення росіян до України.

Нагадаємо, що у прийнятій сьогодні ухвалі ЛМР присутні ще кілька резонансних пунктів – зокрема, про запровадження «інформаційно-виховних годин» у навчальних закладах міста, а також вимога про обов’язкове маркування російських товарів у крамницях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук