У Львові стартував Тиждень профілактики раку молочної залози

29 березня 20119920

Дні профілактики раку молочної залози» традиційно проводяться на Львівщині у жовтні. Проте цього року проводиться додатковий тиждень боротьби зі злоякісними новоутворами молочної залози - з 28 березня по 2 квітня. Він приурочений до дня народження американської співачки українського походження, великої української патріотки Квітки Цісик, яка передчасно пішла з життя через цю небезпечну хворобу. Про це 29 березня повідомили в Головному управлінні охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Як зазначили ZAXID.NET у прес-службі ГУОЗ ЛОДА, що в Україні кожні 30-40 хвилин діагностують черговий випадок раку молочної залози і практично кожної години від цієї хвороби помирає жінка. Кожна жінка може попередити важку недугу, якщо буде систематично проводити самоогляд молочних залоз. Можливість виявити патологію на ранніх стадіях дає маммографічне обстеження. Маммографія рекомендується раз на 2 роки у віці після 40 років, раз на рік - після 50 років. Жінкам, що належать до груп ризику, рекомендована щорічна маммографія, починаючи з можливо раннього віку.

Маммографічне обстеження у Львові можна пройти у Регіональному лікувально-діагностичному онкологічному центрі, у міському мамологічному центрі на базі 4-ї міської поліклініки.

Також у прес-службі ГУОЗ Львівської обласної державної адміністрації повідомили, що у 2010 році на кожні 100 тисяч жіночого населення Львівської області припадало 51,5 випадків раку молочної залози. 440 випадків було виявлено у І - П стадії; 112 випадків – у Ш стадії; 56 випадків – у ІV стадії. Майже половина випадків захворювань було виявлено під час профілактичних оглядів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук