У Львові стартував збір української символіки та літератури для східняків

Волонтери проекту "Відкрий українське!" оголосили збір української символіки і літератури для жителів Сходу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГО "Молодь за зміни" та громадської ініціативи "Студентський майдан".

Активісти такими діями хочуть підтримати мешканців Донбасу українськими книжками, періодикою та національною символікою. Адже, з огляду на складну ситуацію, у цьому регіоні україномовна стала справжнім дефіцитом.

У Львові вже відкрився перший пункт збору, де волонтери прийматимуть літературу, журнали, диски з українською музикою, щоби потім відправити це мешканцям Сходу.

"На Донбасі десятиліттями методично знищували українську ідентичність, замінюючи її на радянсько-російську. Після агресивного впливу пропаганди, русифіковані міста Донбасу стали осередками сепаратизму", - кажуть організатори проекту.

"В регіоні є чимало патріотів України, і вони потребують особливої підтримки! На Донеччині майже не продається україномовна преса, література, тому українцям Донбасу важко зберігати свою ідентичність. Саме тому молодь Львівщини ініціювала просвітницький проект "Відкрий українське!" - наголошують волонтери.

Перший пункт збору знаходиться на вул. Коперника, 42, у Львівському обласному будинку вчителя (другий поверх, актовий зал). Графік роботи: середа – п’ятниця з 11:00 до 14:00 Телефон для довідок: 068 681 28 02.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук