У Львові стрільці «знешкоджували» терористів і грабіжників на чемпіонаті України

СпортМарічка Кулачковська, 24 квітня 2018, 15:07 653 0

У Львові демонстрували, як не розгубитися і правильно використати зброю в екстремальних ситуаціях. Наприклад, як захистити дитину від зграї диких собак, відбити напад грабіжника чи знешкодити терористів. Таким чином професіонали перевіряли вміння на першому чемпіонаті України із прикладної стрільби за правилами UFPS.

На старт упродовж змагань виходили більше півсотні спортсменів. Їм змоделювали 6 ситуацій, які можуть виникнути у реальному житті і в яких має орієнтуватися власник зброї.

Наприклад, учасник перебуває у супермаркеті, коли туди вриваються озброєні терористи. За допомогою травматичної зброї спортсмен має вразити мішені, які позначають нападників, не зачепивши при цьому мирних жителів ‒ вони промарковані долоньками.

Пріоритет для стрільця ‒ вціліти самому. Потім ‒ безпека мирного населення. Організатор змагань Павло Коваль розповідає: «Згідно із правилами, є пріоритетність мішеней. Якщо мішень озброєна, її потрібно вразити насамперед. А далі потрібно стріляти по мішенях, зважаючи на їхню появу з-за укриттів і наближеності до стрільця».

Ще одна ситуація: банкір має відбити напад грабіжників за допомогою пістолета, який зберігає у сейфі. Учасниця чемпіонату України Влада Лященко зазначає: «Я шульга. А кількість ліворуких стрільців дуже маленька, тому потрібно до багатьох речей приходити самостійно. Навіть, якщо тобі потрібно скинути магазин, кнопка скидання розташована з лівої сторони. Тож потрібно або перекладати, або підлазити правою рукою, щоб це робити».

Ще одна легенда: спортсмен повинен захистити маленьку дитину, нейтралізувавши зграю собак. Йосип Прокоп`як після виконання завдання ділиться враженнями: «Вдалося, насправді, не дуже добре. Тому що ця вправа вимагає ураження мішеней, користуючись тільки одною рукою. А це потребує особливих тренувань в додаток до тих, які я маю зазвичай».

Окрім результату, учасники мусять пам`ятати про стрілецький кодекс. Зокрема, завжди поводитися зі зброєю, як із зарядженою та не спрямовувати її туди, куди не планують стріляти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук