У Львові створили інтерактивну карту закупівель шкіл та дитсадків

На карті можна побачити дані про закупівлі навчальних закладів з 2016 року

Моніторинговий портал DoZorro розробив інтерактивну карту українських шкіл та дитсадків, щоб показати громадськості, що саме купують навчальні заклади за бюджетні гроші. На цю карту зокрема нанесли відомості про навчальні заклади Львова, Ужгорода, Тернополя, Луцька, Сум, Чернігова, Одеси, Полтави, Вінниці та Кропивницького.

На карту Львова нанесли відомості про 120 шкіл (гімназій та ліцеїв), а також 65 дитячих садків, що здійснювали закупівлі протягом 2016 – 2018 років. Щоб подивитись, які саме роботи та ким мали б бути виконані у певному закладі, треба знайти його на карті (ввести назву закладу у пошуковій стрічці) та перейти за посиланням на ту чи іншу закупівлю.

До прикладу, серед найкоштовніших закупівель 2018 року можна виділити укладені угоди на ремонт школи-садка «Провесінь» на вул. Тракт Глинянський (32,4 млн грн), ремонт ДНЗ №111 на вул. Виговського (25,5 млн грн), ремонт ДНЗ №96 на вул. Клепарівській (13 млн грн) та будівництво спортзалу для школи №47 на вул. Галицькій (12,9 млн грн).

Використовуючи публічну інформацію, батьки можуть відстежувати, які саме роботи мають бути виконані у школах, де навчаються їхні діти, чи які речі купують заклади за бюджетний кошт. Люди можуть перевірити реалізацію підписаних угод та скаржитись при виявлені будь-яких порушень.

Відгуки можна залишати на сайті DoZorro і на них відреагують громадські організації, що проводять перевірки закупівель та готують звернення у контролюючі органи.

Фахівці DoZorro зазначають, що карту нанесені відомості про більшість тендерів, однак якщо вартість закупівлі становить менше 50 тис. грн, то вона може бути відсутня у системі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук