У Львові суд заборонив масові заходи на 9 травня

Христина Нога, 9 травня 2012536828
У Львові суд заборонив масові заходи на 9 травня
фото neftegaz.ru
Суд

Львівський окружний адміністративний суд заборонив проведення масових заходів у Львові 9 травня. Таке рішення суд прийняв у відповідь на позовну заяву Львівської міської ради з вимогою заборонити проведення акцій 9 травня у Львові.

 «Суд прийняв рішення заборонити проведення масових заходів біля Монументу Слави, на Марсовому полі, пл. Ринок та на Холмі Слави», - уточнила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, до Львівської міської ради надійшло загалом 11 заявок на проведення заходів 9 травня.

«Юридичне управління ЛМР мало достатньо підстав вважати, що задекларовані у заявках акції можуть спричинити загрозу громадській безпеці на 9-те травня, тому ми звернулись до суду», - розповіла  Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, представники Львівського міського комітету Соціалістичної партії України 9 травня планували провести мітинг на Пагорбі Слави з 10.30 до 13.00.

Громадська організація «Ідея Нації» 9 травня з 9.00 до 20.00 планувала проводити екологічну акцію в рамках підготовки міста до Євро 2012 під гаслом «Очисти своє місто!» також на Пагорбі Слави та на Марсовому полі.

ЛО МГО «Сокіл» заявила про проведення 9 травня з 6.00 до 22.00 поминальних заходів з вшанування жертв Другої світової війни. Місця проведення акцій – Монумент Слави, Холм Слави, Марсове поле, центральна частина міста. Як зазначають у ЛО МГО «Сокіл», у рамках акцій протягом дня заплановані молодіжні флеш-моби, траурні віче, молебні пам’яті.

Львівська міська Рада Організації ветеранів України планує 9 травня провести 2 заходи: мітинг та покладання квітів о 10.00 на Солдатському кладовищі та о 11.30 на Пагорбі Слави, а також піший похід учасників від Солдатського кладовища до Пагорба Слави.

ГО «Ідея Нації» планувала проводити 9 травня з 9:00 до 20:00 екологічну акцію «Очисти місто лева від бруду та ганьби!». Місце проведення – Пагорб слави на вул.Пасічній та Марсове поле.

Львівська міська Рада організації ветеранів України планувала покласти квіти на Пагорбі слави, Солдатському кладовищі о 11:00.

ВГО «Товариство Відродження Української нації» подала заявку на проведення масового заходу з вшанування жертв Першої та Другої світової воєн на Пагорбі слави з 11:00 до 14:30.

Також надійшла заявка від УДЮМК Галицького району Львова щодо запуску в небо небесних ліхтариків. Місце масового заходу – площа перед пам’ятником Т.Шевченку, пр.Свободи. Час – з 21:00 до 22:00.

Як поінформували у ЛОДА, 9 травня у межах державних святкових заходів о 11:00 год. відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату на Пагорбі слави.

Ще 3 заявки надійшли до міської ради 8 травня. Зокрема, Львівська крайова організація УРП заявляла про проведення завтра з 13.00 до 13.30 год на пл. Ринок,1 флеш-мобу «Нацизм і комунізм – брати-близнюки». Організатори акції заявляли про плани демонструвати плакати «Гітлер та Сталін – брати-близнюки».

Друга заявка стосувалась проведення масових спортивних заходів з метою вшанування ветеранів завтра о 12.00-14.00 год на пр. Свободи (біля пам’ятника Т.Шевченкові). Заявка надійшла від громадянина Миколи Романова.

Нагадаємо, у Івано-Франківську суд теж заборонив проведення масових заходів 9 травня. 

Третя спільна заявка подана від Львівського МК КПУ, Львівського ОК КПУ, ЛОГО «Комітет Львівщини», Львівського АФК. У заявці зазначено про проведення таких заходів: 10.00-10.30 – панахида за загиблими на вул. Мечникова, Солдатський Військовий Меморіал; 10.30-10.50 – проїзд ветеранів зі Солдатського Військового Меморіалу на Пагорб Слави; 11.45-12.15 – урочистості з нагоди 67-річниці Перемоги (Пагорб Слави, вул. Пасічна), зокрема, привітання з нагоди Дня Перемоги і мітинг учасників заходів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук