У Львові суд звільнив від покарання недобросовісного працівника мерії

Галицький районний суд Львова виніс вирок у справі про обвинувачення провідного спеціаліста технічного нагляду при управлінні інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, який підписував акти виконаних робіт без належної перевірки.

У тексті вироку вказано кілька випадків, коли було викрито недбалість, інформують "Наші гроші. Львів".

Зокрема, влітку 2008 року міська рада підписала договір з ТОВ “Укрспецтехнології КС” на капітальний ремонт частини вулиці Івана Франка. Провідний спеціаліст міськради підписав акт та довідку, які містили недостовірні відомості щодо обсягів, видів та вартості фактично виконаних робіт. Мова йде про “улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основ з піску”, яке не виконали, однак списали на ці роботи 78 тис. грн.

Вдруге недбалість із документами було допущено спеціалістом під час ремонту вулиці Ужгородської, яку також виконувала фірма “Укрспецтехнології КС” у 2008 році. В акти вписали те, чого насправді не зробили, наприклад, улаштування колодязів, драбин, приєднання каналізаційних трубопроводів до існуючої мережі та інше. Завищення вартості робіт сягло 117,3 тис. грн, – йдеться у вироку.

Підсудний працівник мерії, пенсіонер, визнав свою вину, щиро розкаявся, а також пояснив, що на час виконання цих робіт він у відділі залишився один і не міг фізично бути на всіх об’єктах.

Суд визнав його винним, утім звільнив від покарання на підставі закону “Про амністію”, оскільки чоловік досяг 60-річного віку.

Окрім того, він потрапив під звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням термінів давності (ст. 49 ККУ). Одночасно він має виплатити на користь Львівської міської ради 14,1 тис. грн завданої шкоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук