У Львові та області готові відбити будь-які терористичні атаки

У Львові відпрацьовано весь необхідний комплекс заходів для забезпечення територіальної оборони та захисту населення від терористичних загроз. Про це, 8 грудня, під час відео-мосту між Львовом та Харковом заявив радник міського голови Львова з питань безпеки Ігор Браславський.

«Комплекс з багатьох заходів, які включають навчання особового складу, а також підготовку матеріальної бази з метою убезпечення міста від терористичних загроз вже проведено. Проведені всі тренування не тільки з фахівцями, які мають безпосередньо виконувати антитерористичні заходи, але також із громадськими активістами та представниками великого бізнесу», - заявив Браславський.

З його слів, від 200 до 400 представників муніципальної поліції Львова, громадських активістів на своїх автомобілях, а також на велосипедах у більш теплу пору патрулюють місто.

Він також повідомив, що у Львові активно працює «гаряча лінія міста », на яку щодня поступають понад сотню дзвінків від громадян.

«Ні один дзвінок не залишається без відповіді, на кожне із повідомлень про підозрілі пакунки чи підозрілу поведінку людей є належна реакція», - заявив радник міського голови.

Він також розповів, що сьогодні у місті відпрацьовано алгоритм дій у випадку псевдозамінувань, всі силові відомства перебувають у  тісній співпраці, беруть участь у запровадженні всіх необхідних заходів.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний також повідомив, що в області відпрацьовано всі необхідні заходи щодо організації територіальної оборони Львівщини.

«По всіх населених пунктах відпрацьовані механізми формування груп, які забезпечуватимуть та охоронятимуть область. Відпрацьована система комунікації та злагодження дій між силовими відомствами. Э інформація з грифом таємності документів, яку я не можу розголошувати, але можу запевнити, що на даний момент у питаннях територіальної оборони всі, хто мали пройти відповідні навчання і вишколи, дізнатись, як відбуваються ті чи інші заходи вже отримали відповідну інформацію», - розповів Підлісний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук