У Львові ТМ «Родинна ковбаска» встановила кулінарно-мистецький рекорд

Суспільствореклама, 8 листопада 2016, 09:00 566 0

Унікально, красиво та смачно. У Львові встановили новий всеукраїнський рекорд. Цього разу кулінарно-мистецький. Ідею створити найбільшу картину із ковбасної нарізки втілила торгова марка «Родинна Ковбаска». Творила ковбасне полотно художниця абстракціоніст Галина Дудар.

«Я погодилась, тому що цікаво, адже такого у Львові не робили і в Україні я теж про це не чула. Мені цікаво було спробувати щось новеньке і я одразу погодилась», – розповіла художник Галина Дудар.

У творчих руках 16 видів ковбаси перетворились на полотно із зображенням коня та підкови. Розмір картини – 120 на 84 см. Аби офіційно зафіксувати рекордний витвір прибув керівник Національного Реєстру Рекордів України.

«До національного реєстру рекордів України сьогодні вноситься в категорію кулінарне мистецтво новий рекорд – найбільша картина з ковбасної нарізки від ТМ «Родинна ковбаска», – сказала керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Ковбаса це не лише їжа, запевняють автори ідеї з «Родинної ковбаски». А ще – мистецтво має бути смачним.

«Цим заходом ми хочемо показати. що їжа – це не просто їжа, а мистецтво і про це треба завжди пам'ятати. Не просто споживати, а відноситись до неї значно серйозніше і цікавіше.Концепція нашого рекорду полягала в тому, щоб не просто викласти найбільшу в Україні картину розміром 120 на 84 см, а й у тому, щоб дати можливість людям спробувати ці вироби, які лежать на картині», – зазначила керівник відділу маркетингу ТМ «Родинна ковбаска» Людмила Томашевська.

Та яке ж кулінарне мистецтво без дегустації. Це ще одна умова рекорду. Опісля його фіксації усі охочі змогли покуштувати ковбасну картину від «Родинної ковбаски».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук