У Львові тренінг проведе директор департаменту гуманітарної політики
У Львові в межах розвиткового психологічного проекту «Пізнай себе» молодь навчають комунікаційних навиків. Заняття для учасників проводять щотижня. Цього четверга тренінг молоді дасть директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк.
26 вересня чиновник, який є лікарем-психотерапевтом та психологом, розповість слухачам про «Мистецтво бути собою». Під час тренінгу він спробує дати відповіді на такі запитання: як правильно обрати модель поведінки із рідними, друзями та колегами по роботі? Яким чином підібрати правильну дистанцію спілкування з керівництвом або партнерами по бізнесу? Чи варто мати одну постійну лінію поведінки та чи необхідно бути гнучким?.
Заняття проекту «Пізнай себе» відбуваються щочетверга за адресою пр. Шевченка, 13(у приміщенні бібліотеки). Початок – о 18:00.
Участь у проекті є безкоштовною, проте потребує попередньої реєстрації.