У Львові триває збір відпрацьованих побутових приладів

У Львові з березня 2015 року функціонує система збору відпрацьованої електричної та електронної побутової техніки.

Тож кожен мешканець може безкоштовно передати на утилізацію непридатну техніку ПП «Екотех-Україна» (тел. (067) 850-03-23) та ФОП Дубровська (тел. 277-77-78) і не допустити забруднення довкілля, повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на управління екології та благоустрою.

На сьогодні ці підприємства зібрали понад 1000 одиниць різної непридатної до використання техніки. Зібрану техніку розкомплектовують, частину передають на вторинне використання, решту – відповідним ліцензованим підприємствам на остаточне знешкодження. У такий спосіб забезпечують екологічно безпечне поводження з відходами електричного та електронного обладнання.

Довідка. Відходи електронного та електричного обладнання є одними з найнебезпечніших, оскільки багато з них містять отруйні важкі метали: свинець, ртуть, кадмій, хром та берилій тощо. Ці речовини забруднюють довкілля та наражають на небезпеку для людей. Крім того, несанкціоноване поводження з такими відходами призводить до безповоротної втрати цінної вторинної сировини – чорних, кольорових та дорогоцінних металів, полімерів, гуми та скла.

Окрім цього, ФОП Дубровська вийшла з пропозицією надавати до 10% знижки на нову побутову техніку за умови здачі непридатної. Більш детальну інформацію щодо здачі техніки можна отримати на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук