У Львові в останню путь провели Ларису Крушельницьку

СуспільствоЮрій Герун, 14 листопада 2017, 18:56 4062 0

У Львові попрощалися із Ларисою Крушельницькою. Почесну директорку Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника у вівторок, 14 листопада, поховали на Личаківському кладовищі.

Життя Лариси Крушельницької – дорога випробувань. На долю її родини випали сталінські репресії, багаторічні скитання та все ж національне визнання. Дідусь Крушельницької був міністром освіти УНР, якого розстріляли разом із Лесем Курбасом. Батька теж знищили радянські каральні органи. Маленьку Ларису ледь врятували та вивезли до Львова.

Видатну вчену, археолога, багатолітню керівницю бібліотеки ім. Стефаника в останню путь провели декілька сотень людей, творча та наукова інтелігенція міста. Заупокійний молебень відправили у храмі Пресвятої Трійці. Поховали Ларису Крушельницьку у родинному гробівці на Личаківському кладовищі.

«У неї завжди планів було багато, учнів багато і настанов про те, що ще треба зробити, що ще треба дослідити. Для неї це було найважливіше, вона передавала це своїм учням, для користі України, для науки України», – розповіла Зеновія Служинська, член Наукового Товариства Шевченка.

Нагадаємо, Лариса Іванівна Крушельницька померла у неділю, 12 листопада, на 90-му році життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук