У Львові ветеранам УПА збільшили щомісячну доплату до пенсії до ₴2 тис.

Виконавчий комітет Львівської міської ради підняв доплату до щомісячної пенсії ветеранам УПА у Львові. Тепер ветерани отримуватимуть додатково 2 тис. грн. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради 23 лютого.

«З 1 березня ветерани Української повстанської армії у Львові отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії у розмірі 2 тис. грн. На державному рівні жодних пільг чи доплат до пенсії ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА чи вдовам політв’язнів не передбачено», - йдеться у повідомленні мерії.

Як зазначив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин, така щомісячна доплата до пенсії ветеранам Української повстанської армії (учасникам бойових дій УПА та інвалідам війни УПА) діє з 2008 року. До 2013 року вона становила 500 грн, з 1 березня 2013 року – 1000 грн, з 1 березня 2018 року – 2000 грн.

Зазначимо, що станом на 19 лютого 2018 року, на обліку у відділах соціального захисту Львівської міської ради перебуває 208 ветеранів УПА (з них 205 осіб – учасники бойових дій УПА, 3 осіб – особи з інвалідністю УПА); 72 вдів ветеранів УПА та 31 вдова політв'язнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук