У Львові видали путівник ділової гостинності

У Львові видали путівник ділової гостинності
фото ЛМР
Путівник "Lviv Meeting Planners’ Guide"

У Львові комунальне підприємство «Агенція з підготовки подій» видала довідник про конференц-можливості міста – Lviv Meeting Planners’ Guide. На 140 сторінках англомовний довідник поміщає інформацію про 78 закладів міста, які пропонують свої конференц-зали для проведення конференцій, форумів, міжнародних зустрічей тощо.

До числа таких залів входять вісім унікальних закладів (Львівська опера, Будинок вчених, Палац Потоцьких  та інші), 10 вищих навчальних закладів, 30 конференц-центрів та 47 готелів. Крім того, у путівнику міститься систематизована інформація про додаткові сервіси і послуги, які можуть знадобитись організатору подій, інформує прес-служба ЛМР.

Цільова аудиторія Meeting Planners’ Guide – це міжнародні та національні організатори конференцій, форумів, виставок. Публікації таких путівників є звичною практикою для європейських та світових міст, які працюють в сфері MICE індустрії. У серї наголошують, що в Україні Львів став першим, що видав спеціалізований путівник про конференц-можливості міста. Lviv Meeting Planners’ Guide був виданий за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівської міської ради.

«20-22 травня під час найбільшої виставки індустрії ділової гостинності ІМЕХ-2014 у Франкфурті ми презентувати путівник для тих, хто планує свої майбутні заходи проводити у Львові. Іноземні туристичні оператори виявляли зацікавлення новим напрямком для ділового туризму та можливостями, що пропонує Львів», – сказала директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук.

Надалі путівник буде безкоштовно розповсюджуватись під час В2В (Business-to-Business, - ред.) зустрічей, на міжнародних галузевих виставках та конференціях. Онлайн версія путівника є також доступною для перегляду та завантаження на сайті «Ділової гостинності Львова». Наразі організатори готують українську версію путівника.

«Львів зробив вагомий крок назустріч міжнародним конференціям, зустрічам ділового характеру. Зараз ми відкриваємо двері для нового туриста, який прагне не лише пізнати туристичну красу міста, а й проводити тут конференції високого міжнародного рівня», – сказала Ліна Остапчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук