У Львові відбирали гімнасток на чемпіонат України

Головні новини Львова 07.02Марічка Кулачковська, 7 лютого, 14:26 1108 0

У Львові відбулися перші у цьому році локальні старти із художньої гімнастики — чемпіонат області. Там спортсменки поборолися за путівки на першість України. Її наприкінці березня прийме Київ.

Визначають з-поміж себе найуміліших за програмою кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту. Голова обласної федерації художньої гімнастики Ірина Іванів каже: «За останні років 10, які я пам’ятаю, це найбільша кількість учасників. За програмою у майстри спорту змагаються 75 гімнасток, за програмою майстрів спорту — 31 . Більше 100 учасниць — це дуже багато».

Під прицілом суддів — складність виконання, артистизм, хореографія. Особлива увага прикута до предмета. Адже його втрата стає серйозною перепоною на шляху до п’єдесталу. Гімнастка Софія Цвікловська розповідає: «Найбільше я задоволена стрічкою. Це мій найкращий вид програми. Я найбільше його люблю і добре виступила. Головне —не в’язати вузлів. І треба гарно крутити стрічкою».

Ще одна учасниця Анна Рой зазначає: «Я намагалась передавати сильний і злий настрій. Тому що під музику, під яку я виступала, треба більший акцент робити на злість. Я хотіла дивувати суддів, в першу чергу, майстерністю».

Майстрів спорту відбирали в індивідуальній програмі та у групових вправах. Кандидатів у майстри спорту — лише в особистій.

Під завісу стартів у Львові грації приборкували стрічку. Учасниця Анна Корнафель підкреслює: «Зі стрічкою треба багато відпрацьовувати. Одягати тягарці на руки, щоб стрічка не заплутувалась і не зав’язувались банти».

На національній першості Львів представлять 14 граційних та майстерних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук