У Львові відбулися перегони кельнерів з тацями

21 травня у місті відзначили День кельнера

Головні новини Львова 22.05Оксана Лабойко, 22 травня 2017, 15:29 506 0

У Львові відзначили день кельнера або ж офіціанта. Понад три десятки працівників відомих ресторанів змагалися, хто з них найспритніший і найвправніший. Та прибігти першим замало, треба було ще й не розлити те, що на таці, а також не переплутати, що замовив клієнт.

Прибігти першим – ще не перемога. Важливо донести те, що на таці. Це вдається лише сімом із 33 учасників. Вони й виходять у другий тур. Тут завдання: швидко і правильно обслужити клієнта.

«Ми оцінюємо за загальними стандартами обслуговування. Кожен учасник отримав у конверті замовлення. Мав засервірувати стіл, якнайшвидше принести. Найкращим став кельнер із відомої у Львові ресторації – Масонська ложа», – зазначила член журі Елла Тучапець.

«Ніяких тренувань не було. Головне хороший настрій і все. Не потрібно зациклюватися на перемозі. Головне участь, а все інше – другорядне. Але спортивний інтерес теж має бути», – розповів переможець Денис Кравченко.

З-поміж усіх українських міст кельнерами офіціантів називають лише у Львові. Хоча саме слово – німецького походження.

«Саме слово кельнер із німецької означає носій, носій ключів, якщо я не помиляюся, також носій чогось доброго. Це слово побутує у Львові вже дуже довго, напевно, зі заснування міста», – розповів відомий у Львові ресторанний кат пан Андрій.

День кельнера придумали саме у Львові. Аналогів цьому святу у світі нема. А відзначають його уже восьмий рік поспіль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук