У Львові відбувся Forum West – подія, що об'єднала бізнес Західної України

Головні новини Львова 12.02Софія Трощук, 12 лютого 2018, 16:50 663 0

Тимчасове припинення реєстрації податкових накладних та зміна строку подання річної декларації з податку на прибуток – про це та інші зміни до Податкового кодексу говорили на Forum West.

Подія об'єднала понад 150 фахівців із Західної України. Цього разу про податки та бухгалтерський облік розповідають одні із найкращих аудиторів країни.

«Forum West – це низка профільних спеціалізованих семінарів. Сім зустрічей упродовж року, які ми, цільово відчуваючи потреби ринку, проводимо вже дев'ятий рік поспіль, – розповідає організатор форуму, керуючий партнер «HD Partners» Володимир Глащенков. – Спільними зусиллями ми можемо поміняти цю країну. Чи є це легко? Ні. Але ми все пройдемо. Ми все змінимо і все буде добре».

Серед нововведень податкової сфери – нове визначення безнадійної заборгованості, відміна безумовного права на податковий кредит та нова класифікація і вимоги до підприємств.

Про зміни детальніше розповідає аудиторка «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», спікерка форуму Ірина Панфілова: «Визначили нові критерії поділу підприємств на мікропідприємства, малі, середні і великі. Це перше. Друге – зобов'язали середні і великі підприємства публікувати свою фінансову звітність. Вона повинна бути публічною, повинна бути обов'язково розміщена. Для середніх і великих підприємств вводиться додатковий вид звітності – звіт про управління».

Застерегли підприємців, які мають загальний дохід понад 150 млн грн – таким бізнесменам необхідно контролювати операції, які проводитимуться з платниками податків інших країн.

«Треба бути кожному обережним, і моніторити свої операції на ліміт у десять мільйонів гривень. Але звертаю вашу увагу, що вже не за договірною ціною, а за ціною, визначеною за принципом витягнутої руки. Якщо перевищиш ліміт, то ти потрапляєш у сферу трансферного ціноутворення з відповідним поданням звіту та підготовкою документації на його обґрунтування», – розповідає старший юрисконсульт «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», спікер форуму Олександр Корх.

Щороку Forum West об'єднує понад дві тисячі людей бізнесу, аби розповісти про найновіші тенденції управління підприємствами. Наступного разу зберуться у березні, щоб поговорити про менеджмент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук